logo

+38 (044) 386-04-42
працюємо 9:00 – 18:00

Спеціальне навчання з питань пожежної безпеки

Кожен власник або орендатор офісного приміщення, рано чи пізно, зіштовхується з проблемою належного забезпечення мір пожежної безпеки в офісі. Найперше з чого потрібно розпочати свою діяльність в направленні забезпечення пожежної безпеки – це призначити відповідального з пожежної безпеки на підприємстві.

Призначені посадові особи проходять  навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки до початку виконання своїх обов’язків та періодично (один раз на три роки) по програмі пожежно-технічного мінімуму у відповідних органах ДСНС України або організаціях, які отримали відповідну ліцензію на проведення таких спеціальних навчань.   Відповідно до ст. 40 «Кодексу Цивільного Захисту України» навчання з питань пожежної безпеки навчання працюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях є обов’язковим і здійснюється в робочий час за рахунок коштів роботодавця за програмами підготовки населення діям у надзвичайних ситуаціях, а також під час проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту.Допуск до роботи осіб, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з питань цивільного захисту, зокрема з пожежної безпеки, забороняється.
ТОВ «ДОЗОР СЕРВІС» пропонує такий вид послуг:

  1. протипожежне навчання (пожежно-технічний мінімум);
  2. методична допомога по інструктажам з пожежної безпеки;
  3. методична допомога по організації учбового процесу; 
  4. методична допомога в питаннях організації та проведення протипожежних інструктажів.

Можливе індивідуальне та групове навчання, яке включає в себе теоретичну і практичну підготовку з користування різними видами вогнегасників.

- Групове навчання проводиться у навчальному центрі;

- Індивідуальне  викладач виїжджає до Васі робить навчання за короткою програмою.

Під час навчання слухачі знайомляться:

  • -з правилами пожежної безпеки;
  • -заходами пожежної безпеки на робочому місці;
  • -порядком дії і методикою виживання в разі пожежі
  • -з умовами і способами припинення пожежі. 

проводиться на договірних засадах згідно з тематичними планами і навчальними програмами. Кожному, хто пройшов навчання з пожежної безпеки видається комплект настільних брошур з короткими курсами по пожежній безпеці та посвідчення про походження навчання.

Проведення навчань з питань пожежної безпеки здійснюється відповідно до вимог:

Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 № 444 “Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях” та наказу МВС України від 11.09.2014 № 935 «Про Порядокзатвердження програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки, організації та контролю їх виконання».

Адреса

вул. Р. Окіпної 8, оф. 10, Київ

Телефон

+38 044 386-04-42

Ел. пошта

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.