logo

+38 (044) 498-97-50
+38 (044) 498-97-51
+38 (044) 498-97-52
працюємо 9:00 – 18:00

Пожежне спостереження

fire5fire6

Спостерігання за пожежною автоматикою об'єктів - сукупність організаційних та технічних заходів, призначених для забезпечення віддаленого цілодобового нагляду за станом пожежної автоматики об'єктів, що здійснюється шляхом приймання, обробляння та передавання тривожних сповіщень від пожежної автоматики (систем пожежогасіння, пожежної сигналізації, протидимного захисту) об'єктів, що спостерігаються, та реагування на них.

При спрацюванні автоматичної системи протипожежного захисту радіосигнал надходить до Пульту цілодобового спостерігання, де декодується й обробляється та автоматично надсилається до Чергової частини пожежно-рятувальної служби. Повідомлення, що вимагають безпосереднього втручання оператора (пожежа, порушення зв'язку з об'єктом, ушкодження резервного живлення об'єктового пристрою й т. і.) надходять до оператора для відповідного опрацювання та прийняття рішення залежно від важливості ситуацій.

Існуюча на базі нашого підприємства система оперативно-диспетчерського керування призначена для автоматизації основних функцій диспетчерів центру керування й зв'язку пожежно-рятувальної служби, збирання оперативної інформації про стан пожежної техніки, застосування її на пожежах, ведення інформаційних баз даних і формування статистичних звітів. Зазначена система пройшла випробування в роботі понад 20 років, зарекомендувала себе лише з позитивної сторони та значно полегшила роботу диспетчерів.

В разі виникнення вогневого випадку на об'єкті охорони автоматично визначається район виїзду найближчої до об'єкта пожежно-рятувальної частини та передається повідомлення. Паралельно на пункті зв’язку частини автоматично роздруковується путівка щодо виїзду із зазначенням адреси й конкретного місця пожежі, що дозволяє скоротити час від передавання сигналу «тривога» до прибуття на об'єкт мінімум у два рази. Завдяки скороченню часу на повідомлення про пожежу, визначення місця його виникнення належним чином організовується успішне гасіння пожежі.

Орієнтовний розрахунок вартості робіт можна переглянути в наступному розділі.

  • 2
  • 1
  • p
  • DSC0193
  • DSC0179

Адреса

вул. Р. Окіпної 8, оф. 10, Київ

Телефон

+38 044 498-97-50 (51, 52)

Ел. пошта

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.