logo

+38 (044) 498-97-50
+38 (044) 498-97-51
+38 (044) 498-97-52
працюємо 9:00 – 18:00

Пожежні щити

invent4

Пожежний щит призначений для розміщення первинних засобів пожежогасіння у виробничих, складських, допоміжних приміщеннях.

Пожежні щити встановлюються у виробничих та складських приміщеннях, не обладнаних внутрішнім протипожежним водогоном або автоматичними установками пожежогасіння. Також щити встановлюються на території підприємств, що не мають зовнішнього протипожежного водогону, і при віддаленні будівель та зовнішніх технологічних установок цих підприємств на відстань, більшу ніж 100 м від зовнішніх пожежних водних джерел.

Обов'язкове обладнання пожежного щита включає:

 • Відра конусні (пожежні конуси)

  Відра конусні виробляються із тонколистового металу або пластику, фарбуються у червоний колір. Місткість 7-8 літрів, маса металевого відра близько 1 кг. Зазвичай на пожежному щиті розміщуються 2 відра.
 • Лом пожежний

  Лом пожежний застосовується для розкривання покрівель, дверей, відкривання кришок люків та інших робіт. На пожежних щитах можуть використовуватися різні типи пожежних ломів: лом пожежний важкий, лом пожежний з кульовою голівкою, лом пожежний легкий, лом пожежний універсальний. Вага пожежного лома від 2 до 7 кг.
 • Багор пожежний

  Багор пожежний призначений для розтаскування предметів під час пожежі та після неї. Може бути як цільнометалевим, так і з дерев'яним ратищем.
 • Лопата штикова (совкова)

  Лопата використовується для локалізації горіння на початковій стадії пожежі, закидання піском із ящика осередку займання, розбирання покрівель, перегородок, стін під час гасіння пожежі. Держак фарбується у червоний колір.
 • Сокира пожежна

  Сокира пожежна призначена для руйнування перешкод на шляху до осередку пожежі, рятування людей із замкнених приміщень. Може також використовуватися для відкривання кришок колодязів та пожежних гідрантів. Топорище фарбується у червоний колір.

Пожежний щит може додатково комплектуватись кошмою пожежною, ножицями діелектричними, рукавицями  діелектричними, килимком діелектричним, ящиком з піском та інше.

Орієнтовний розрахунок вартості робіт можна переглянути в наступному розділі.

Адреса

вул. Р. Окіпної 8, оф. 10, Київ

Телефон

+38 044 498-97-50 (51, 52)

Ел. пошта

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.