logo

+38 (044) 386-04-42
працюємо 9:00 – 18:00

Про компанію

about1

Компанія "ДОЗОР" – це визнаний лідер на ринку охоронно-пожежних послуг в Києві та регіонах України.

Ми надаємо повний комплекс послуг протипожежного захисту та технічної безпеки об'єктів різної категорії складності під ключ, забезпечуючи Вам спокій, якісний сервіс та вигідні ціни!

Більше 15 років досвіду

Репутація компанії перевірена роками успішної роботи та наявністю ліцензії з необмеженим терміном дії по всій Україні на весь спектр послуг безпеки.

Починаючи з 2000 року, нашим головним завданням є створення комлексів безпеки, спрямованих на:

  • оперативне реагування підрозділів пожежно-рятувальної служби в разі спрацювання систем протипожежного захисту та невідкладну ліквідацію надзвичайних ситуацій;
  • патрулювання та підтримку постів фізичної охорони групами швидкого реагування в разі виникнення тривожної ситуації на об'єктах, які охороняються.

Понад 300 кваліфікованих фахівців

Колектив компанії "ДОЗОР" відрізняє високий професіоналізм кожного – від інженерів до монтажників, а також власні групи оперативного реагування, що працюють в режимі 24/7.

Наші фахівці дотримуються принципу комплексного підходу до вирішення питань замовника – починаючи з обстеження, надання рекомендацій, підготовки комерційної пропозиції, монтажу систем безпеки та закінчуючи сервісним обслуговуванням з підключенням до пульту централізованого спостереження.

Якісна продукція за оптовими цінами

Налагоджені прямі поставки безпосередньо від виробників дозволяють компанії "ДОЗОР" запропонувати Вам великий асортимент високоякісної продукції – за цінами нижче роздрібних і з гарантійним обслуговуванням!

100+ спокійних клієнтів по всій Україні

Комплексний та індивідуальний підхід до роботи – від проектування до монтажу та сервісного обслуговування – дозволяє ефективно задовольнити будь-які потреби замовника з урахуванням усіх Ваших побажань.

Ми маємо багаторічний успішний досвід роботи, належну кваліфікацію, проактивність і стратегічне мислення – тож завжди готові до нових ідей та плідної співпраці!

about2about3

Адреса

вул. Р. Окіпної 8, оф. 10, Київ

Телефон

+38 044 386-04-42

Ел. пошта

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.