Протипожежний захист

Протипожежний захист

Вогнезахист будівельних конструкцій можна розділити на наступні типи:

Вогнезахисна просочування

Вогнезахисна просочування - обробка поверхні горючого матеріалу просочувальним вогнезахисною сумішшю для його вогнезахисту.

Поверхнева вогнезахисна обробка

Поверхнева вогнезахисна обробка - вогнезахисна обробка, при якій на поверхні об'єкта вогнезахисту утворюється вогнезахисне покриття.

Вогнезахисне заповнення

Вогнезахисне заповнення - заповнення проходок технологічних комунікацій через протипожежні перешкоди і огороджувальні конструкції вогнезахисним засобом.

Ціни на послуги вогнезахисту:

найменування послуги Ціна за м.кв без ПДВ
Вогнезахисна обробка металевих конструкцій, з класом вогнестійкості від R 30 (з урахуванням матеріалу, робіт) від 150 грн
Вогнезахисна обробка металевих конструкцій повітропроводів, з класом вогнестійкості від R 30 (з урахуванням матеріалу, робіт) від 210 грн
вогнезахисна обробка, просочення дерев'яних конструкцій, і група вогнезахисної ефективності (з урахуванням матеріалу, робіт) від 20 грн
Вогнезахисна обробка кабелів, кабельних ліній (з урахуванням матеріалу, робіт) від 210 грн
Вогнезахисне заповнення порожнин (з урахуванням матеріалу, робіт) від 125 грн
Вогнезахисна просочування тканин (з урахуванням матеріалу, робіт) від 17 грн
Проектні роботи 4335 грн

Вогнезахисна просочування застосовується для об'єктів вогнезахисту, виготовлених з пористих матеріалів (деревина, тканина, папір і т.д.).

При просочуванні використовують вогнезахисні засоби, які проникають (просочуються) в об'єкт вогнезахисту.

Результатами вогнезахисного просочування є переклад тканин і паперу до групи займистості В1 (важко легкозаймисті речовини), очерету – до групи горючості Г1 (низької горючості), деревини – до 1 (першій) групи вогнезахисної ефективності та індексу поширення полум'я вогнезахищеної деревини І = 0 (що не поширюють полум'я по поверхні).

Поверхнева вогнезахисна обробка застосовується для вогнезахисту матеріалів (конструкцій, виробів), вироблених з деревини, металу, залізобетону, матеріалів рослинного походження, електричних кабелів та інженерного обладнання будівель і споруд.

Вогнезахисні засоби наносяться (закріплюються) методом фарбування (вогнезахисні фарби, лаки), штукатурки, обмотки (рулонні вогнезахисні засоби), облицювання тощо. Ці способи дозволяють значно підвищити мінімальну межу вогнестійкості будівельної конструкції.

Вогнезахисне заповнення

Захищаються проходки електричних кабелів та інженерного обладнання будівель і споруд через протипожежні перешкоди та огороджувальні конструкції з нормованою межею вогнестійкості.

Проведення вогнезахисного заповнення дозволяє підвищити мінімальну межу вогнестійкості проходок електричних кабелів та інженерного обладнання будівель і споруд будівельної конструкції до 180 хвилин.

Для безкоштовної консультації заповніть форму

Наші контакти

Для безкоштовної консультації заповніть форму