logo

+38 (044) 498-97-50
+38 (044) 498-97-51
+38 (044) 498-97-52
працюємо 9:00 – 18:00

Відеоспостереження

camvn

Останніми роками системи відеоспостереження, що здавалися ще колись розкішшю, стали дуже популярними. На сьогоднішній день такі системи використовуються як усередині об'єктів, що охороняються (квартири, торговельні площі, офіси), так і зовні (перед входом у житловий будинок, виробничі підприємства, банки). Стрімкий розвиток сучасної техніки позитивно позначився на поліпшенні якості та можливостей камер, що використовуються в системах відеоспостереження. Відеокамери, що нині застосовуються, можуть забезпечити дійсно якісну зйомку, а також мають дуже компактні розміри, що дозволяє легко організувати приховану відеозйомку.

Цільовими завданнями систем відеоспостереження на об'єкті захисту є:

 • виявлення

 • розрізнення

  спостереження за сторонніми, які перебувають на даній території;

  контроль за роботою співробітників;

  контроль за сторонніми особами, які знаходяться біля забороненої зони або чужого майна.

 • ідентифікація

  отримання чіткого зображення обличчя людини, яка підходить до зони (або знаходиться в ній), що в свою чергу, дозволяє виявити раніше незнайому людину;

  ідентифікація записаного зображення в базі даних, що зберігається;

  фіксація та визначення номера автомобіля.

У системах відеоспостереження об'єкта захисту, використовуються наступні види спостереження:

 • відкрите демонстративне

  Відеокамери привертають увагу, добре видно місця їх розташування, орієнтацію, напрямок і швидкість сканування. Використовують, як правило , для відлякування потенційних злочинців. З цією метою часто встановлюють додаткові відеомонітори, а саме - в зоні, що охороняється.
 • відкрите малопомітне

  Відеокамери встановлюють в декоративних кожухах, які не порушують інтер'єр і відповідають вимогам естетики. Використовують, як правило, для того, щоб не відволікати увагу співробітників та відвідувачів, а також для того, щоб не привертати увагу порушника.
 • приховане

  Відеокамери непомітні, для цього зазвичай застосовують мініатюрні телевізійні камери і об'єктиви. Використовують, як правило, для отримання конфіденційної інформації або захисту від несанкціонованих впливів.

Залежно від типу використовуваного обладнання системи відеоспостереження поділяють на:

 • аналогові

  Аналогові системи, переважно, використовуються для відеоспостереження з одночасним записом інформації на відеореєстратор.
 • цифрові

  Цифрові системи відеоспостереження, як правило, інтегруються в комплексні системи безпеки. Такі комплекси фіксують, записують і аналізують інформацію, що надходить з відеокамер, охоронних і пожежних сповіщувачів, а також мають інтелект для самостійного прийняття рішення по захисту об'єкту, що охороняється.
 • До мінімальної конфігурації  системи відеоспостереження входять:

  • Відеокамери

   Модульні та корпусні

   Модульні відеокамери - це плати з об'єктивом, що вбудовуються в будь-який предмет інтер'єру приміщень.

   Корпусні камери - це автономні пристрої, що використовуються як для внутрішнього спостереження, так і для зовнішнього .

   Цифрові та аналогові

   Аналогове відеоспостереження використовується  в тому випадку, коли об'єктів контролю не так багато, і немає необхідності у високому рівні якості відеозапису.

   Цифрове відеоспостереження є більш функціональним і забезпечує більшу кількість можливостей.

   Вуличні і внутрішні

   У вуличних відеокамерах обов'язково наявний термокожух, який береже пристрій від всіх проявів природи.

   Внутрішні відеокамери не вимагають особливого захисту, тому можуть виглядати більш естетично.

   Стаціонарні та керовані

   Стаціонарні камери контролюють чітко фіксовану ділянку.

   Керовані Speed-dom-камери мають можливість змінювати напрям, тим самим збільшуючи радіус контрольованої зони.

   Чорно-білі та кольорові

   Чорно-білі камери цінуються за чіткість картинки. Кольорові камери більш детально передають стан середовища в тому випадку, коли важливо знати такі особливості, як колір одягу або авто. Останнім часом характеристики кольорових камер часто аналогічні чорно-білим, а в деяких випадках навіть перевершують їх. Останнім аргументом чорно-білих камер є більш дешева ціна.

   Провідні та безпровідні

   Провідні камери передають сигнал по кабелю.

   Безпровідні камери передають сигнал за допомогою приймачів і передавачів. Передавання сигналів здійснюється за допомогою радіосигналу.

  • Фіксуюче обладнання

   Відеореєстратор є автономним пристроєм, що записує відеоінформацію, отриману від камер. Залежно від кількості виходів до нього можна під'єднати від однієї до 32-х відеокамер. При встановленні відповідного програмного забезпечення відеореєстратор дозволяє підключати віддалене відеоспостереження через Інтернет або мобільний телефон. Це дає можливість контролювати ситуацію з будь-якої країни. Зазначена відеоінформація легко записується на цифрові носії інформації і може бути переглянута в будь-який час. Іноді як відеореєстратор використовується ПК, в якому встановлюється плата відеозахоплення.
  • Пристрої виведення зображень

   Монітор дає можливість переглядати відзняту на відеокамеру інформацію. Монітор можна експлуатувати як з метою перегляду відеоматеріалів, знятих однією камерою, так і в якості «мультикартинки» - відео, відзнятого кількома відеокамерами. Якщо на моніторі будуть переглядатися «мультикартинки», то його діагональ повинна бути не менше 17-ти дюймів, інакше перегляд буде незручним через низьку розподільну здатність екрану.
  • Додаткові пристрої

   Джерела живлення для систем відеоспостереження

   Живлення подається за допомогою спеціальних блоків живлення для відеоспостереження. Вони можуть бути як постійного, так і змінного струму, різного навантаження і конструктивного виконання. Особливостями подавання живлення до камер відеоспостереження є відмінності між провідними та безпровідними камерами. До провідних камер відеоспостереження живлення подається по одному дроту з подаванням сигналу і передаванням зображення. Бездротові камери потребують окремого джерела живлення, що обмежує сферу застосування і можливості встановлення бездротових камер.

   Кожух і кронштейн

   Для встановлення камер на вулиці створені термокожухи, що захищають пристрій від перегрівання, переохолодження і т.д. Деякі камери відеоспостереження виготовляються в «зовнішньому» виконанні і мають попередньо встановлений вологозахисний корпус з козирком для об'єктива. Кронштейни використовуються безпосередньо при монтажі і підбираються індивідуально для кожного місця встановлення.

   Кабель

   Для того, щоб система відеоспостереження не мала проблем надалі, необхідно підключати камери до відеореєстратора або сервера спеціальним кабелем - коаксіальним або витою парою.

   Іч-підсвічування та іч-прожектори

   ІЧ- підсвічування та ІЧ-прожектори, або як їх ще називають ІЧ-фари, застосовуються в системах безпеки і відеоспостереження для прихованого освітлення або підсвічування в темний час доби та в неосвітлених приміщеннях, в яких відсутні природні джерела освітлення. ІЧ-підсвічування знайшло широке застосування в панелях відеодомофонів, оскільки не завжди вдається забезпечити потрібне освітлення безпосередньо за дверима.

  Основні переваги систем відеоспостереження серед інших засобів безпеки:

  • автоматичне виявлення та відеоконтроль подій;
  • миттєве виявлення несанкціонованого проникнення на територію, що охороняється;
  • виключення помилкових спрацьовувань за рахунок інтелектуального оброблення інформаційних потоків, які надходять;
  • наочне відображення всієї інформації що обробляється;
  • можливість тісної інтеграції з іншими підсистемами безпеки.

  Орієнтовний розрахунок вартості робіт можна переглянути в наступному розділі.

  • kompleksnye_si__zopasnosti
  • video1
  • video_plakat.thumb
  • video
  • 20121029_2_1

  Адреса

  вул. Р. Окіпної 8, оф. 10, Київ

  Телефон

  +38 044 498-97-50 (51, 52)

  Ел. пошта

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.