logo

+38 (044) 498-97-50
+38 (044) 498-97-51
+38 (044) 498-97-52
працюємо 9:00 – 18:00

Про компанію

about1

Компанія "ДОЗОР" – це визнаний лідер на ринку охоронно-пожежних послуг в Києві та регіонах України.

Ми надаємо повний комплекс послуг протипожежного захисту та технічної безпеки об'єктів різної категорії складності під ключ – забезпечуючи Вам спокій, якісний сервіс та вигідні ціни!

Більше 15 років досвіду

Репутація компанії перевірена роками успішної роботи та наявністю ліцензії з необмеженим терміном дії по всій Україні на весь спектр послуг безпеки.

Починаючи з 2000 року, нашим головним завданням є створення комлексів безпеки, спрямованих на:

  • оперативне реагування підрозділів пожежно-рятувальної служби в разі спрацювання систем протипожежного захисту та невідкладну ліквідацію надзвичайних ситуацій;
  • патрулювання та підтримку постів фізичної охорони групами швидкого реагування в разі виникнення тривожної ситуації на об'єктах, які охороняються.

Понад 300 кваліфікованих фахівців

Колектив компанії "ДОЗОР" відрізняє високий професіоналізм кожного – від інженерів до монтажників, а також власні групи оперативного реагування, що працюють в режимі 24/7.

Наші фахівці дотримуються принципу комплексного підходу до вирішення питань замовника – починаючи з обстеження, надання рекомендацій, підготовки комерційної пропозиції, монтажу систем безпеки та закінчуючи сервісним обслуговуванням з підключенням до пульту централізованого спостереження.

Якісна продукція за оптовими цінами

Налагоджені прямі поставки безпосередньо від виробників дозволяють компанії "ДОЗОР" запропонувати Вам великий асортимент високоякісної продукції – за цінами нижче роздрібних і з гарантійним обслуговуванням!

100+ спокійних клієнтів по всій Україні

Комплексний та індивідуальний підхід до роботи – від проектування до монтажу та сервісного обслуговування – дозволяє ефективно задовольнити будь-які потреби замовника з урахуванням усіх Ваших побажань.

Ми маємо багаторічний успішний досвід роботи, належну кваліфікацію, проактивність і стратегічне мислення – тож завжди готові до нових ідей та плідної співпраці!

about2about3

Адреса

вул. Р. Окіпної 8, оф. 10, Київ

Телефон

+38 044 498-97-50 (51, 52)

Ел. пошта

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.