Спеціальне навчання з питань пожежної безпеки

Кожен власник або орендар офісного приміщення, рано чи пізно, стикається з проблемою належного забезпечення заходів пожежної безпеки в офісі. Перш за все з чого потрібно почати свою діяльність в напрямку забезпечення пожежної безпеки – це призначити відповідального за пожежну безпеку на підприємстві.

Призначені посадові особи проходять навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки до початку виконання своїх обов'язків і періодично (один раз в три роки) за програмою пожежно-технічного мінімуму у відповідних органах ДСНС України або організаціях, які отримали відповідну ліцензію на проведення таких спеціальних навчань. Відповідно до ст. 40 «Кодексу цивільного захисту України» навчання з питань пожежної безпеки навчання працюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях є обов'язковим і здійснюється в робочий час за рахунок коштів роботодавця за програмами підготовки населення діям у надзвичайних ситуаціях, а також при проведенні спеціальних об'єктових навчань і тренувань з цивільного захисту.

Допуск до роботи осіб, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з питань цивільного захисту, зокрема з пожежної безпеки, забороняється.

ТОВ «ДОЗОР СЕРВІС» пропонує такий вид послуг:

  1. протипожежне навчання (пожежно-технічний мінімум)
  2. методична допомога по інструктаж з пожежної безпеки;
  3. методична допомога з організації навчального процесу;
  4. методична допомога в питаннях організації та проведення протипожежних інструктажів.

Можливо індивідуальне та групове навчання, яке включає в себе теоретичну і практичну підготовку з користування різними видами вогнегасників.

– Групове навчання проводиться в навчальному центрі;

– Індивідуальне викладач виїжджає до Васі робить навчання по короткою програмою.

Під час навчання слухачі знайомляться:

-з правилами пожежної безпеки;
-заходами пожежної безпеки на робочому місці;
-порядком дії і методикою виживання в разі пожежі
-з умовами і способами припинення пожежі.

проводиться на договірній основі відповідно до тематичних планів і навчальних програм. кожному, хто пройшов навчання з пожежної безпеки видається комплект настільних брошур з короткими курсами по пожежної безпеки та посвідчення про походження навчання.

Проведення навчань з питань пожежної безпеки відповідно до вимог:

Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 № 444 “Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях” і наказу МВС України від 11.09.2014 № 935 «Про Порядок затвердження програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки, організації та контролю їх виконання ».

Для безкоштовної консультації заповніть форму

Наші контакти