заміри опоруелектромереж

  Измерение   сопротивленияелектромереж

Від стану електроізоляції безпосередньо залежать втрати електричного струму, пов'язані з можливістю його витоку з електросистеми через ділянки з неякісною або порушеною ізоляцією, а також безпеку електромережі для людини і тривалість безаварійної роботи.

Навіть в нормальних умовах, ізоляція поступово втрачає свої первинні властивості (старіє), не кажучи про механічні пошкодження, вологи, перегріванні, хімічному впливі та інше. Тому необхідно систематично проводити профілактичні огляди та випробування ізоляції.

Ціни на заміри опору:

Площа приміщення, м2Ціна, грн
До 50800
50-1001000
100-2001200
200-3001600
300-5002400
500-10003600
Більш 1000 договірна

Відповідно до вимог «Правил пожежної безпеки в Україні», а також правил технічної експлуатації електроустановок споживачів замір опору ізоляції електричних мереж та електроустановок має проводитися в приміщеннях з підвищеною небезпекою, в особливо вологих та жарких приміщеннях, в зовнішніх установках, а також в приміщеннях з хімічно активним середовищем у повному обсязі не рідше 1 рази на рік, в інших випадках – 1 раз в 2 року, якщо інші терміни не обумовлені правилами технічної експлуатації.

Вимірювання опору ізоляції повинні проводитися на всіх електричних лініях і мережах – це єдиний спосіб заздалегідь виявити ступінь зношеності ізоляції та її ізолюючі властивості. Проводити такі випробування і вимірювання можуть тільки фахівці, мають відповідний доступ і дозвіл для здійснення вимірювальних робіт.

В разі, якщо показання опору ізоляції не відповідають нормам ПУЕ, то цей кабель підлягає заміні в обов'язковому порядку.

Ця послуга потрібна вам, якщо:

Замовивши послугу у нас, ви отримаєте:

Технічний звіт про виконану перевірку

дефектний акт, де вказані проблемні ділянки, потребують ремонту

Гарантію безпеки обладнання і всього підприємства

Ціна за завмер залежить від розмірів об'єкта, кількості електроустановок та іншого обладнання. Компанія Дозор пропонує лояльні ціни і гарантує швидкий і точний результат.

Для того, щоб замовити ПОСЛУГУ в нашій компанії:

Телефонуйте нам за вказаною на сайті телефону

Ми надамо точний розрахунок вартості майбутніх робіт і сформуємо індивідуальну пропозицію для вас

Наші співробітники проведуть фаховий аналіз

Майстри «Дозор» проведуть всі необхідні роботи по електровимірювання

Для безкоштовної консультації заповніть форму

Наші контакти

Для безкоштовної консультації заповніть форму