Новини і Статті

Нове в законодавстві - про зростання відповідальності за порушені правила пожежної безпеки

Система пожежної безпеки відноситься до всіх засобів, використовуваним для виявлення, інформування, втручання або евакуації будівлі в разі пожежі.

Захист від блискавок

Як повідомляється в новинах, рано вранці в понеділок 29 березня 2021 г. на нафтопереробному заводі державної нафтової компанії Pertamina в Індонезії виникла пожежа. П'ятеро людей отримали опіки і близько 1000 місцевих жителів, які проживають поблизу, були евакуйовані з метою безпеки.

Кількість необхідних вогнегасників з січня 2021 року залежить від площі поверху будівлі

Вогнегасники необхідні в кожному будинку, незалежно від того, які роботи там проводяться. При розгляді того, куди вони підуть і скільки їх потрібно, посадові особи і власники будівель і приміщень різного призначення, експлуатованих установ, організацій і підприємств (незалежно від їх форми власності та виду діяльності), а також транспортних засобів повинні керуватися Правилами експлуатації та типових норм належності вогнегасників, затверджених наказом № 25 МВС України 15 Січня 2018 року.

Експертиза протипожежного стану

Експертна оцінка протипожежного стану – визначення пожежної безпеки на об'єкті обстеження.

Декларація відповідності матеріально-технічної бази

Чинне законодавство дає наступне визначення поняття Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства – документ, яким суб'єкт господарювання повідомляє державного адміністратора або представника відповідного дозвільного органу про відповідність своєї матеріально-технічної бази вимогам законодавства.

Спеціальне навчання з питань пожежної безпеки

Кожен власник або орендар офісного приміщення, рано чи пізно, стикається з проблемою належного забезпечення заходів пожежної безпеки в офісі. Перш за все з чого потрібно почати свою діяльність в напрямку забезпечення пожежної безпеки – це призначити відповідального за пожежну безпеку на підприємстві.

Проектування систем

Проектування систем протипожежного захисту – це важливість в процесі оснащення приміщення та правильний вибір оптимального обладнання об'єкта. Проект систем протипожежного захисту включає в себе облік, місця розташування кожної деталі, траєкторія пролягання кабелю, тобто. повне схема роботи всієї системи.

Для безкоштовної консультації заповніть форму

Наші контакти

Для безкоштовної консультації заповніть форму