пожежнеспостереження

пожежнеспостереження

Спостереження за пожежною автоматикою об'єктів – сукупність організаційних і технічних заходів, призначених для забезпечення віддаленого цілодобового спостереження за станом пожежної автоматики об'єктів здійснюється шляхом прийому, обробки і передачі тривожних сповіщень від пожежної автоматики (систем пожежогасіння, пожежної сигналізації, протидимного захисту) спостережуваних об'єктів і реагування на них.

При спрацьовуванні автоматичної системи протипожежного захисту радіосигнал надходить на Пульт цілодобового спостереження, де він декодируется, обробляється і автоматично направляється в Чергову частину пожежно-рятувальної служби. повідомлення, що вимагають безпосереднього втручання оператора (пожежа, порушення зв'язку з об'єктом, ушкодження резервного живлення об'єктового пристрою і т. д.) надходять до оператора для відповідної обробки і прийняття рішення в залежності від ступеня важливості ситуації.

Існуюча на базі нашого підприємства система оперативно-диспетчерського управління, призначена для автоматизації основних функцій диспетчерів центру управління і зв'язку пожежно-рятувальної служби, збір оперативної інформації про стан пожежної техніки, застосування її на пожежах, ведення інформаційних баз даних і формування статистичних звітів. Дана система пройшла випробування в роботі більш 20 років, зарекомендувала себе тільки з позитивного боку і значно полегшила роботу диспетчерів.

У разі виникнення вогняної загрози на об'єкті, що охороняється район виїзду найближчій до об'єкта пожежно-рятувальної частини визначається автоматично і передається повідомлення. Паралельно на пункті зв'язку частини автоматично роздруковується путівка по виїзду із зазначенням адреси і конкретного місця пожежі, що дозволяє скоротити час від передачі сигналу «тривога» до прибуття на об'єкт мінімум в два рази. Завдяки скороченню часу на повідомлення про пожежу, визначення його виникнення належним чином організовується успішне гасіння пожежі.

Для безкоштовної консультації заповніть форму

Наші контакти

Для безкоштовної консультації заповніть форму