Про компанію

Про компанію

Компанія “Дозор” – це визнаний лідер на ринку охоронно-пожежних послуг в Києві і регіонах України.

Ми надаємо повний комплекс послуг протипожежного захисту та технічної безпеки об'єктів різної категорії складності під ключ, забезпечуючи вам спокій, якісний сервіс і вигідні ціни!

Більш 15 років досвіду

Репутація компанії перевірена роками успішної роботи і наявністю ліцензії з необмеженим терміном дії по всій Україні на весь спектр послуг безпеки.

Починаючи з 2000 року, нашим головним завданням є створення комлексов безпеки, спрямованих на:

  • оперативне реагування підрозділів пожежно-рятувальної служби в разі спрацювання систем протипожежного захисту та невідкладну ліквідацію надзвичайних ситуацій;
  • патрулювання та підтримку постів фізичної охорони групами швидкого реагування в разі виникнення тривожної ситуації на об'єктах, які охороняються.

Більш 300 кваліфікованих фахівців

колектив компанії “Дозор” відрізняє високий професіоналізм кожного – від інженерів до монтажників, а також власні групи оперативного реагування, що працюють в режимі 24/7.

Наші фахівці дотримуються принципу комплексного підходу до вирішення питань замовника – починаючи з обстеження, надання рекомендацій, підготовки комерційної пропозиції, монтажу систем безпеки і закінчуючи сервісним обслуговуванням з підключенням до пульту централізованого спостереження.

Якісна продукція за оптовими цінами

Налагоджено прямі поставки безпосередньо від виробників, що дозволяє компанії “Дозор” запропонувати Вам великий асортимент високоякісної продукції – за цінами нижче роздрібних і з гарантійним обслуговуванням!

100+ спокійних клієнтів по всій Україні

Комплексний і індивідуальний підхід до роботи – від проектування до монтажу та сервісного обслуговування – дозволяє ефективно задовольнити будь-які потреби замовника з урахуванням всіх Ваших побажань.

Ми маємо багаторічний успішний досвід роботи, належну кваліфікацію, проактивность і стратегічне мислення - а значить завжди готові до нових ідей і плідної співпраці!

Для безкоштовної консультації заповніть форму

Наші контакти

Для безкоштовної консультації заповніть форму