Охороннасигналізація

Охороннасигналізація

Integrate

Призначення охоронної сигналізації полягає в оперативному і гарантованому сповіщенні господарів і / або правоохоронні служби про несанкціоноване проникнення в приміщення, з фіксацією факту, місця і часу порушення рубежу охорони.

Охоронна сигналізація може бути автономною – призначена для своєчасного оповіщення служби охорони про проникнення або спробу проникнення в будівлю або його окремі приміщення з фіксацією факту, місця і часу порушення рубежу охорони.
Але найбільший ефект від охоронної сигналізації досягається при підключенні її на пульт позавідомчої охорони або на пульт централізованого спостереження приватного охоронного підприємства.

Види охоронної сигналізації:

Автономні

В автономних охоронних сигнализациях при проникненні використовується светозвуковой повідомлення (сирена, проблисковий маячок тощо) людей, знаходяться поруч з об'єктом.

З автоматичним сповіщенням

Охоронні сигналізації з автоматичним сповіщенням при спрацьовуванні датчиків відправляють власнику і / або правоохоронним службам повідомлення про спробу проникнення. Головним недоліком цих систем є пряма залежність від телефонних мереж, оскільки в разі пошкодження телефонного дроту система виявляється безпорадною. Також недоліком є ​​отримання сигналу з певною затримкою.

Пультові системи

Управління охоронною сигналізацією здійснюється зазвичай за допомогою однієї або декількох клавіатур, розташованих у охоронюваних дверей, а також за допомогою комп'ютера.

Типова система охоронної сигналізації складається з:

Охоронна панель

Охоронна панель - посуд, який збирає і аналізує інформацію, поступила від охоронних датчиків.

Пульт керування

Пульт управління відображає стан сигналізації і призначений для її програмування, а також здійснює постановку і зняття з охорони.

IBP

Автоматичне електронний пристрій з акумуляторною батареєю, призначене для безперебійного короткочасного постачання електроенергією.

Кабельна мережа

Кабельна мережа - система, елементами якої є кабелі та компоненти, які пов'язані з кабелем.

Охоронні датчики

Охоронні датчики - використовуються для виявлення різних типів загроз і для передачі на охоронну централь, сигналу тривоги.

Для безкоштовної консультації заповніть форму

Наші контакти

Для безкоштовної консультації заповніть форму