Відеонагляд

  ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ

В останні роки системи відеоспостереження, здавалися ще недавно розкішшю, стали дуже популярними. На сьогоднішній день такі системи використовуються як всередині охоронюваних (квартири, торгові площі, офіси), так і зовні (перед входом в житловий будинок, виробничі підприємства, банки). Стрімкий розвиток сучасної техніки позитивно позначилося на поліпшенні якості і можливостей камер, використовуваних в системах відеоспостереження. Відеокамери, що зараз застосовуються, можуть забезпечити дійсно якісну зйомку, а також мають дуже компактні розміри, що дозволяє легко організувати приховану відеозйомку.

Залежно від типу використовуваного обладнання системи відеоспостереження ділять на

Аналогове відеоспостереження

Аналогові системи, в основному, використовуються для відеоспостереження з одночасним записом інформації на відеореєстратор.

Цифрове відеоспостереження

Цифрові системи відеоспостереження, як правило, інтегруються в комплексні системи безпеки. Такі комплекси фіксують, записують і аналізують інформацію, що надходить з відеокамер, охоронних і пожежних сповіщувачів, а також мають інтелект для самостійного прийняття рішення по захисту об'єкту.

До мінімальної конфігурації системи відеоспостереження входять:

Відеокамери

Модульні й корпусні

Цифрові і аналогові

Вуличні і внутрішні

Стаціонарні і керовані

Чорно-білі та кольорові

Прилади відображення

Монітор дозволяє переглядати відзняту на відеокамеру інформацію. Монітор можна експлуатувати як з метою перегляду відеоматеріалів, знятих однією камерою, так і в якості «мультикартинки» - відео, знятого декількома відеокамерами. Якщо на моніторі будуть переглядатися "мультикартинки», то його діагональ повинна бути не менше 17-ти дюймів, інакше перегляд буде незручним через низький дозволу екрану.

Фіксує обладнання

Відеореєстратор є автономним пристроєм, записує відеоінформацію, отриману від камер. Залежно від кількості виходів до нього можна під'єднати від однієї до 32-х відеокамер. При встановленні відповідного програмного забезпечення відеореєстратор дає змогу підключати віддалене відеоспостереження через Інтернет або мобільний телефон. Це дає можливість контролювати ситуацію з будь-якої країни. Зазначена відеоінформація легко записується на цифрові носії інформації і може бути переглянута в будь-який час. Іноді як відеореєстратор використовується ПК, в якому встановлюється плата відеозахвату.

Додаткові пристрої

Джерела живлення для систем відеоспостереження

Кожух і кронштейн

кабель

ІЧ-підсвічування і ІК-прожектори

У системах відеоспостереження об'єкта захисту, використовуються наступні види спостереження:

Відкриті демонстративні

Відеокамери привертають увагу, добре видно місця їх розташування, орієнтацію, напрямок і швидкість сканування. використовують, як правило, для відлякування потенційних злочинців. З цією метою часто встановлюють додаткові відеомонітори, а саме - в зоні, що охороняється.

Відкриті малопомітні

Відеокамери встановлюють в декоративних кожухах, які не порушують інтер'єр і відповідають вимогам естетики. використовують, як правило, для того, щоб не відволікати увагу співробітників і відвідувачів, а також для того, щоб не привертати увагу порушника.

Непомітні

відеокамери непомітні, для цього зазвичай застосовують мініатюрні телекамери і об'єктиви. використовують, як правило, для отримання конфіденційної інформації або захисту від несанкціонованих впливів.

Цільовими завданнями систем відеоспостереження на об'єкті захисту є:

Виявлення

Розпізнавання

Ідентифікація

Для безкоштовної консультації заповніть форму

Наші контакти

Для безкоштовної консультації заповніть форму