Захист від блискавок

Як повідомляється в новинах, рано вранці в понеділок 29 березня 2021 г. на нафтопереробному заводі державної нафтової компанії Pertamina в Індонезії виникла пожежа. П'ятеро людей отримали опіки і близько 1000 місцевих жителів, які проживають поблизу, були евакуйовані з метою безпеки.

Причина загоряння досі точно не відома, але кажуть, що під час інциденту була гроза, і блискавка вдарила в бочки з нафтою. Вибух був настільки потужним, що його можна було почути на відстані більше 150 км.

Чому потрібен захист від блискавок?

Блискавка вдаряє в землю по всьому світу 100 раз в секунду. Вона відома як одне з найбільш руйнівних природних явищ. Один розряд може переносити до одного мільярда вольт енергії і досягати температури 28000 ° C. В результаті зміни погодних умов кількість ударів блискавок в Україні збільшується з року в рік.

Система блискавкозахисту призначена для безпечної передачі енергії від блискавки до землі. Ваш спокій і безпеку вашого бізнесу залежать від прийнятих вами заходів щодо захисту об'єктів під час грози. Будь то житлове, комерційне або історичну будівлю, ми готові допомогти захистити будь-яку будівлю від розрядів блискавок. Ми можемо виконати оцінку ризику, проконсультувати, спроектувати, встановити, протестувати і сертифікувати від блискавки згідно з державним і Міжнародним стандартом.

Як Дозор Сервіс може захистити ваш бізнес?

Компанія Дозор Сервіс, заснована в 2000 році, є визнаним лідером з надання послуг із захисту від блискавок і перенапруги. Ми обслуговуємо широке коло клієнтів, включаючи нафтогазові, хімічні та інші промислові підприємства.

У компанії працює навчений персонал, який налаштує і встановить громовідводи для захисту вашого майна від прямих і непрямих ударів блискавки. Ми витратили понад два десятиліття на вдосконалення наших технологій, щоб забезпечити належне виконання послуг блискавкозахисту і електровимірювань.

Наша команда досвідчених інженерів проводить детальні випробування і інспекцію завершених установок. Це включає в себе перевірку того, що система відповідає правильним специфікаціям і всім чинним законам.

Під час цих перевірок слід обстежити механічне стан всіх провідників, з'єднань і заземлюючих електродів, а також зафіксувати спостереження. Ці перевірки і тести покажуть, яке обслуговування необхідно.

Захист від перенапруги

Захист від перенапруги повинна бути включена в систему блискавкозахисту. Стрибки напруги або перехідні перенапруги можуть бути викликані двома способами: або вторинним ефектом удару блискавки на відстані до кілометра, або електричним перемиканням великих індуктивних навантажень, таких як двигуни і трансформатори. Вони можуть тривати менше однієї мільйонної секунди, але вони потужні і потенційно дуже руйнівні.

рівень, до якого повинен бути встановлений захист від перенапруги, визначається результатами, отриманими після оцінки ризику, і наші рекомендації щодо необхідних заходів захисту від перенапруги включені в нашу пропозицію.

Не дозволяйте удару блискавки торкнутися вас

Зв'яжіться з нами, Щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам з захистом від блискавок. Від оцінки ризиків, проектування, установки або обслуговування системи блискавкозахисту. Дозор Сервіс - це забезпечення: спокою, безпечнішого навколишнього середовища і кращого захисту під час наступної грози!

Для безкоштовної консультації заповніть форму

Наші контакти